Loading color scheme

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą informatyczną produkującą oprogramowanie deskopowe oraz mobilne. Specjalizujemy się w tworzeniu 

cyfrowych profili firm i przedsiębiorstw. Głównym naszym celem jest dawanie kompleksowych rozwiązań informatycznych,

aby nie zostawić żadnego marginesu i pola dla Państwa konkurencji.

Nasze rozwiązania Robią Różnicę #robimyroznice, dzięki naszym rozwiązaniom skutecznie się Państwo wyróżnią na tle konkurencji.

Co oferujemy naszym klientom?

Przede wszystkim:

  • responsywne strony WWW oparte na systemie CMS
  • dostęp do darmowych domen m.in. ns24.net, ns48.pl
  • dedykowane skrzynki mailowe
  • certyfikat SSL dla każdego konta reselskiego
  • dedykowane moduły, komponenty i rozwiązania NT
  • usługi graficzne np. stworzenie logotypu
  • spoty reklamowe, intra, wizualizacje brandu, wizualizacje logotypu
  • SEO/cyfrowy marketing
  • stabilne serwery
Monitorowany serwer

Nasze serwery monitorowane są 24/7 przez najlepszych administratorów. Uptime serwera wynosi 99,8% w skali roku.

Specjalistyczna kadra

Wszyscy nasi programiści oraz web masterzy, posiadają bardzo wysokie kwalifikacje, które w sposób ciągły podnoszą poprzez różnego szkolenia i boot campy.

Koszty Fair Play

Wszelkie koszty wynikające z obsługi i utrzymania są objęte program Fair Play Price, dzięki czemu opłaty są tylko za rzeczywisty czas pracy.

Najlepsza Oferta

Nasze oferty są obecnie najlepszymi dostępnymi na rynku Europy Wschodniej. Każda oferta jest dobierana indywidualnie wraz ze wszystkimi niezbędnymi komponentami.

 Naszym głównym celem jest kompleksowa obsługa firm z zakresu "cyfrowego profilu firmy". Każdy nasz klient ma mieć dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań, aby przedsiębiorstwo było ciągle w nurcie progresywnym zdobywaniu i utrzymywaniu klientów. 

 Brak stosowania nowych rozwiązań, może skutkować stratą klientów i nadszarpaniem wizerunku. My jesteśmy partnerem w cyfrowej rzeczywistości, aby Państwa firma się nie zagubiła.

Kompleksowa usługa NS 24/48 jest idealna nie tylko dla nowo powstałych firm, ale również firm z ugruntowanym miejscem w sieci. Nasze usługi dodadzą boosta do rozpoznawania marki w sieci.

Każda strona WWW jest dodawania do usługi SEO NS24/48 służącym do pozycjonowania stron w sieci. Istnieją możliwości boostowania firmy m.in. dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej wraz z publikacją w sklepie Google Play

Serwery posiadają najnowsze oprogramowanie firewall, dzięki czemu Państwa dane są odpowiednio chronione. Dodatkowo każde konto posiada certyfikat SSL.

Zgodnie z polityką Price Fair Play, koszta są sprowadzonego do minimum, dzięki czemu obciążenia finansowe nie odbijają się w bilansie firmy.

Skontaktuj się z Nami, a nasz dział handlowy z pewnością dobierze odpowiednie narzędzia dla Państwa firmy!!